Narozeninové oslavy a pronájem

Pronájem prostor

Nabízíme prostor herny (30m2)+ učebny (20m2). Prostory je možné využít na cvičení, přednášky a semináře, víkendové oslavy narozenin a další.

Jedná se o přízemní prostory v bytovém domě, k dispozici i kuchyně, soc. zařízení.

Učebna disponuje tabulí, židlemi s vlastní psací plochou. Je tak možné měnit uspořádání dle potřeby. Do učebny se vejde cca 12 židlí.

Ceny pronájmu:

250 Kč – 1 hodina

400 Kč – 2 hodiny

800 Kč – odpoledne

1000 Kč – celý den

1700 Kč – celý víkend

PRONÁJEM PRO OSLAVY V RYBIČCE

Naši hernu si lze pronajmout na oslavy narozenin vašich nejmenších i o fous větších dětí :-). A to v pátky odpoledne, v sobotu a neděli po celý den nebo jen na půl dne – dopoledne, odpoledne. Je možné, že probíhá nějaký víkendový seminář, v případě vašeho zájmu nám napište na mcrybicka@centrum.cz a my vám obratem potvrdíme, zda v požadovaný den je volno. Emailem/telefonem prosíme dostatečně dopředu oznamte i případné zrušení akce, abychom prostor  mohli poskytnout někomu dalšímu.

Pronajímáme pouze prostor herny, kuchyně, učebny, soc.zařízení. Máte k dispozici všechny hračky, které máme, ale nepořádáme k tomu žádný program, to už záleží na každém z vás, jak čas využije.

Samozřejmostí je vrácení prostor bez poškozeného, nebo zcizeného vybavení.  Proto prosíme chovejte se maximálně opatrně a mějte na paměti, že většina hraček je určena pro malé děti a nevydrží příliš násilné zacházení.

V herně jezte a pijte pouze v části se židličkami, nenoste pití ani jídlo na koberec (to samé platí v případě učebny).

V kuchyňce můžete využít talíře, talířky, hrnky, sklenice – plastové i porcelánové, příbory, ledničku na dorty a občerstvení, otvírák na lahve, rychlovarnou konev + čaj a kávu za drobný poplatek.

Po skončení oslavy si po sobě opět ukliďte, nádobí umyjte v kuchyni, nechte v odkapávači, nezapomeňte si zbylé jídlo v ledničce (neručíme za sebe :-).

Odpadky uložte do naší vlastní popelnice před vchodem.

A hlavně – užijte si to :-).

Děkujeme a těšíme se na viděnou.